zabicie pieszego

wykroczenia, naruszenia kodeksu drogowego, mandaty, kara nagany, grzywny, ograniczenia wolności,

zabicie pieszego

Postprzez denli81 » Wt, 21 lis 2006, 21:56

WITAM
Jakie grożą mi konsekwencje w przypadku gdy:
potraćiłem kobiete na przejsciu-gdy karetka ja zabierała jeszcze żyła zmarła w szpitalu podczas operacij- prawdopodbnie na skutek obrazen. Jestem zawodowym kierowcą kat B DE od 36 lat była deszczowa pogoda wieczór niewychamowałem-- niezauważyłem kobiety- udezyła w prawą strone samochodu prawdopodbnie szła z lewej na prawą stronę. Do tej pory nie jestem w stanie wytłumaczyc jak się to stało nie widziałem jej ..wezwałem karetkę policję jest swiadek który zeznał ze jechałem wolno (ok 40Kl/h) i potraciłem kobietę...BOJE SIE JEDNAK PONIEWAZ MAM NIEWAZNE SWIADECTWA KWALIFIKACYJNE JESTEM TAKSóWKARZEM...czy trace uprawnienia....czy rodzina moze dochodzić zadośćuczynienia z powodu śmierci- i czy OC firma ubezpieczeniowa moze dochodzić rozszczeń? jak to wszystko wygląda błagam jestem w szkou i prosze o pomoc- nie wiem co robić byłem w szpitalu -- jak zmarła...niezyczę nikomu takiego przezycia....jestem jedynym zywicielem rodziny
denli81
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » So, 25 lis 2006, 11:20

WITAM
Jakie grożą mi konsekwencje w przypadku gdy:
potraćiłem kobiete na przejsciu-gdy karetka ja zabierała jeszcze żyła zmarła w szpitalu podczas operacij- prawdopodbnie na skutek obrazen.


Co do zasady podobne do konsekwencji jakie groziły Otylii. Zajrzyj tutaj

czy trace uprawnienia


Możliwe i prawdopodobne, choć w tym wypadku nie obligatoryjne (zakładam, że nie byłeś pod wpływem alkoholu)

czy rodzina moze dochodzić zadośćuczynienia z powodu śmierci


Może
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Wykroczeń

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości