Czy postepuje zgodnie z prawami autorskimi

prawa autorów, patenty, prawo własności intelektualnej, znaki handlowe, umowy licencyjne, tajemnice handlowe, Związek Autorów i Kompozytorów Scenicznych ZAiKS

Czy postepuje zgodnie z prawami autorskimi

Postprzez s177267 » N, 1 paź 2006, 10:56

Witam wszystkich.
Jakis czas temu wpadlem na pomysl zbudowania slownika internetowego tlumaczacego jezyk slaski na polski i jeszcze podkarpacki i takie tam.
Jestem w trakcie finalizacji biznes planu, ale okazuje sie ze aniolowie biznesu nie beda ze mna rozmawiac bo nie mam zalatwionej kwesti prawnej, musze wiedziec na pewno czy nie lamie praw autorskich.

Kazde slowko bedzie mialo minimum jedno znaczenie, ale jednoznacznie jedno slowo, ponadto chcialbym dodac kilka zdan ponizej aby zkontekstowac slowo czyli

slowo -> slowo1, slowo2, slowo3

Cytuje [];

Zdanie1,

Zdanie2,

Numer bedzie odsylaczem do orginalu, albo przynajmniej miejsca zaczerpniecia zdania.

Czy jest ktos w stanie mi pomoc w tej kwesti. Potrzebuje takze jakby pracownika, kogos kto pomoze w ogarnieciu jako czesc zespolu. Mozliwe ze jezeli to wypali, a jest jeszcze wiele dodatkow ktore podobaja sie ludzia bardzo, caly zespol bedzie slawny.
s177267
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez pawel78 » Pn, 2 paź 2006, 16:41

Jak brzmi pytanie?
pawel78
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez jamaj » Pt, 6 paź 2006, 11:55

Cytując zdania w takim wydawnictwie naruszasz prawo autorskie jeżeli nie masz na to zgody.
jamaj
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Autorskie i Własności Przemysłowej

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron