Czy mogę wcześniej odzyskać prawo jazdy????

wyrok sądu, odroczenie, wyrok w zawieszeniu, przerwa w wykonywaniu orzeczonej kary, kaucja,

Czy mogę wcześniej odzyskać prawo jazdy????

Postprzez Barus » So, 9 wrz 2006, 16:24

Witam. Jakis czas temu mialem wypadek samochodem pod wplywem alkoholu a dzien ten wygladal tak ze pilem z kolegami a pozniej pojechalismy...Udezylem w slup, jeden z pazazerow doznal urazu kregoslupa i nie moze chodzic. Sprawa karna juz byla, zapdal wyrok: pozbawienie wolnosci na okres 2 lat w zawieszeniu na 5, pozbawiono mnie prawa jazdy na 4 lata, 10000 zł - zadoscuczynienie dla poszkodowanego o ktore sam wystapil i musze sie nim w miare mozliwosci opiekowac przez okres 5 lat. Moje pytanie brzmi następująco: czy mogę wcześniej odzyskać prawo jazdy? Bo P. kurator mówiła mi, że po połowie okresu na jaki mi zabrali prawo jazdy mogę złożyć podanie do sądu z prośba o przywrócenie mi uprawnień do praowadzenia pojazdów. Czy to jest prawda i jak najlepiej zaargumentować taką prośbę? Oraz czy duże mam szansę na odzyskanie tych uprawnień wcześniej?? Od czego to zależy??
Barus
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez mafoi » N, 10 wrz 2006, 18:57

nie
mafoi
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Karne Wykonawcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron