• Porady prawne
Euro-tax.pl

odszkodowanie

polisy na życie, OC, AC, ubezpieczenia indywidualne, ubezpieczenia nieruchomości, majątku

Postprzez ziomek_z » Cz, 13 lip 2006, 23:23

dokładnie WYROK NAKAZOWY, wlasnie nie wiedzialem co to znaczy :-) bo jestem studentem budownictwa a nie prawa, ale teraz juz bede wiedzial. Ten policjant u ktorego skadalem zeznania nawciskal mi glupot ze to normalnie sprawa w sadzie bedzie (myslem ze jak sedzia Anna Maria Wesolowska :-) )Nawet nie pisze gdzie i do kiedy trzeba to wpacic. Pozdrawiam, dzieki
ziomek_z
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Pt, 14 lip 2006, 07:07

Ten policjant u ktorego skadalem zeznania nawciskal mi glupot ze to normalnie sprawa w sadzie bedzie


I dobrze mówił (przecież sprawa trafiła do Sadu ;). To że wyrok zapadł w trybie nakazowym nie zalezało od policjanta i on o to zapewne nie wnosił. Była to decyzja sędziego, który co do zasady powinien skierować sprawę na rozprawę ale uznał że można wydac wyrok nakazowy nie fatygując stron.

Nawet nie pisze gdzie i do kiedy trzeba to wpacic. Pozdrawiam, dzieki


Bo najpierw trzeba poczekać, aby się dowiedzieć czy strony złożą sprzeciw. Jeśli w wyznaczonym terminie nie złożą sprzeciwu to wyrok się uprawomocni i wtedy dostaniesz info o tym gdzie i w jakim terminie zapłacić
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Poprzednia strona

Powrót do Ubezpieczenia Indywidualne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron