Paszport

Postępowanie przed organami administracyjnymi m.in. nabywanie obywatelstwa, dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, zmiana nazwiska, meldunek, pozwolenie na broń, skarga do sądu administracyjnego, decyzje administracyjne, a także prawo o ruchu drogowym, ochrona środowiska.

Paszport

Postprzez agga25 » Śr, 12 lip 2006, 11:16

Witam
Mam problem. Otóż 5 lat temu zgubilam dowód osobisty, zgłosiłam to na policji. Wyrobiłam nowy dowód. Ostatnio złożyłam wniosek o paszport i okazało się, że mogę nie dostać paszportu ponieważ ktoś już wyrobił paszport na moje nazwisko, posługując się zgubionym dowodem. Pani w urzędzie powiedziała, że sprawa ta może bardzo długo trwać i oprzeć sie o prokuraturę. Złożyłam oświadczenie o zgubieniu dowodu, pani skserowala zdjecia z innych dokumentów. I co teraz mam czaekać? Paszport jest mi bardzo potrzebny do pracy za granicą. Czy można coś w tej sprawie zrobić? Czy mam szanse na tymcvzasowy paszport?
Pozdrawiam i prosze o odpowiedz
agga25
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez laporteki » Śr, 12 lip 2006, 16:04

Jesli podejmujesz prace w kraju nalezacym do UE to z cala pewnoscia paszport nie jest Ci potrzebny chyba ze to indywidualny kaprys twojego pracodawcy.
laporteki
 


Powrót do Prawo Administracyjne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość