Adwokat z urzędu ?

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

cd

Postprzez aristo2 » Pn, 19 sty 2004, 18:20

Tak powód posłużył się między innymi sfałszowanymi dokumentami.Istotne jest dla mnie czy rozpatrywane będą też działania powoda - przygotowawcze i bezprawne prowadzone przeciwko mojej firmie- przed wszczęciem postępowania Sądowego?
Czy będą miały dla Sądu znaczenie?
pozdrawiam
Janek
aristo2
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Pn, 19 sty 2004, 21:50

Istotne jest dla mnie czy rozpatrywane będą też działania powoda - przygotowawcze i bezprawne prowadzone przeciwko mojej firmie- przed wszczęciem postępowania Sądowego? Czy będą miały dla Sądu znaczenie?


Zasadniczo nie. Nie wiem, czy sąd w ogóle dopuści dowody na te okoliczności, a gdyby tak uczynił, to i tak będą one miały znaczenie wtórne. Ewentualnego odszkodowania czy innych roszczeń wobec powoda możesz dochodzić w odrębnym procesie.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Pełnomocnicwto

Postprzez Karolek49 » N, 19 mar 2006, 05:30

Czy pełnomocnik (obca dla mnie osoba) może wykonywać swoją pracę bez wynagrodzenia jako przedstawiciel mojej firmy? Czy jest jakieś prawo które tego zabrania?
Karolek49
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Pełnomocnictwo

Postprzez Karolek49 » N, 19 mar 2006, 05:35

Jeśli pełnomocnik (jako mój narzeczony) będzie wykonywał dla mnie pracę bez żadnego wynagrodzenia, to czy kontrol legalności pracy nie uzna to za wykroczenie ?
Karolek49
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Karolek49 » N, 19 mar 2006, 05:37

Przepraszam. Tam powinno być słowo "narzeczona" a nie narzeczony". Sorki za pomyłkę.
Karolek49
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Pn, 20 mar 2006, 18:37

Czy pełnomocnik (obca dla mnie osoba) może wykonywać swoją pracę bez wynagrodzenia jako przedstawiciel mojej firmy? Czy jest jakieś prawo które tego zabrania?

Może wykonywać.
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Poprzednia strona

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron