Allegro

świadczenie usług drogą elektroniczną, mp3, aukcje internetowe, e-usługi, podpis elektroniczny.

Allegro

Postprzez ladymsz » Cz, 9 mar 2006, 14:21

Prowadze firme komputerowa 30% mojego obrotu to sprzedaz na allegro. Moje konto w tym serwisie zostalo zablokowane poniewaz stwierdzili powiazania z
innymi kontami zablokowanymi w zwiazku z niezaplaconymi rachunkami konta te nalezaly do mojego meza ktory pracowal wczesniej w konkurencyjnej firmie wystawial towar swojego pracodawcy ktory nie oplacal prowizji w
zwiazku z tym mam pytanie co mogę cos w tej sprawie zrobic.Mam zablokowane oba konto ktore sa na moje nazwisko nie moge sprzedawac kazda proba
porozumienia sie z serwisem i tlumaczenia nic nie daja czy warto przekazac sprawe prawnikowi czy jestem w stanie cos zdzialac, ostatnia odpowiedz serwisu jest taka ze konta sa powiazane i to ja mam zaplacic zalegle prowizje z jakiej racji pytam sie?
ladymsz
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » Cz, 9 mar 2006, 15:33

Masz tam jedno, czy dwa konta - bo dziwnie to opisujesz? Na czyje dane jest zarejestrowane konto, z którego wystawiał towary Twój mąż?
Pzdr.
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez ladymsz » Cz, 9 mar 2006, 15:48

mam dwa konta jedno na siebie jedno na firme ktora nalezy do mnie- firma jest jednoosobowa, tamte zawieszone konta naleza do męża.
ladymsz
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » Cz, 9 mar 2006, 15:55

Jeśli informacje, które podałaś tutaj są wyczerpujące i prawdziwe, to IMHO nie naruszyłaś w żaden sposób regulaminu Allegro. Pozostaje Ci pozew przeciwko serwisowi.
Pzdr.
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo dot. Internetu, społeczeństwa informacyjnego, nowych technologii

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron