Jak wyciąganąć informacje od windykatora o długu

testament, spadek, dziedziczenie, wydziedziczenie, zachowek, podział spadku, odpowiedzialność za długi zmarłego

Jak wyciąganąć informacje od windykatora o długu

Postprzez Gwiazdka » Wt, 3 sty 2006, 13:30

Witam
moj nei zyjacy brat (od 5 lat) miał kredyt na komputer
(wziete podobno w 2000 roku)i go nei spłacał, pisze podobno bo nie wiem nic na temat tego poza tym co dowiedziałm sie od firmy windykacyjnej która domaga sie aby moji rodzice spłacili ten dług za brata poniewaz zgodnei z prawem dziedzicza jego długi. Chcielismy sie dowiedziec cokolwiek na temat tego długu ale firma windykacyjna domaga sie od nas pisma w którym mamy napisac ze chcemy uzyskac papiery do wgladu - nie wiem czy pisac to pismo ?? Poza tym ostatnio udało mi sie dowiedziec ze chodzi o jakis weksle którego moji rodzice nie podpisywali. Byłam ostatnio u mecenasa i poradził mi ze mamy zwodzic ta firme i nei rozmawiac z nimi, ale przeciez wkoncu moga nam wyslac jakis list polecony a my bedziemy musieli go odebrac. Sama nei wiem co juz mam robić prosze o pomoc i moze ktos zna jakiegos dobrego adwokata z Zabrza lub okolic który by mi pomógł rozwiazac ta sprawe z góry dziekuje za odpowiedz.
Gwiazdka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Wt, 3 sty 2006, 19:40

Była już o tym mowa tu

Udzielona tam przez Marcina rada dotycząca podniesienia zarzutu przedawnienia roszczenia wydaje mi się wciąż aktualna i sensowna.

BTW: Nie wiem po co tworzysz nowy wątek zamiast kontynuować stary.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Gwiazdka » Śr, 4 sty 2006, 13:51

Przepraszam ale nie moglam sie dostac do tamtego wątka pozdrawaim papap
Gwiazdka
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Śr, 4 sty 2006, 19:57

Na głównej stronie forum u dołu po prawej oraz na każdej innej stronie forum wśród linków pod logo forum jest dostęp do forumowej wyszukiwarki, która ułatwia takie poszukiwania.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Spadkowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron