zapłata za czynsz

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

zapłata za czynsz

Postprzez awed » So, 15 paź 2005, 21:20

w dn. 03.08.2005r. Syndyk zablokował konto spółdzielni mieszkaniowej będącej w likwidaji bez układu od czerwca br.

Ja natomiast zapłaciłam czynsz (za sierpień) 02.08.2005r. Syndyk twierdzi, że jestem jemu dłużna ten czynsz,
Czy ma rację ? przecież, zapłaciłam w sierpniu za sierpień, nie jest to przecież żadna przedpłata.

Aaa i jeszcze jedno, w związku ztym, iż figuruje jako dłużnik w stosunku do Syndyka, nie chcą mi wydać dokumentów potrzebnych do wniosku o zmianę wpisu w księdze wieczystej.
Czy może syndyk tak postępować?
Przecież ja zapłacę karę jak nie złożę tedgo wniosku.
pozdr. E.D.
awed
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » N, 16 paź 2005, 11:52

w dn. 03.08.2005r. Syndyk zablokował konto spółdzielni mieszkaniowej będącej w likwidaji bez układu od czerwca br.

Ja natomiast zapłaciłam czynsz (za sierpień) 02.08.2005r. Syndyk twierdzi, że jestem jemu dłużna ten czynsz,
Czy ma rację ?


Jak syndyk uzasadnia swoje stanowisko? Czy wcześniej miałaś zadłużenie wobec spółdzielni?


Aaa i jeszcze jedno, w związku ztym, iż figuruje jako dłużnik w stosunku do Syndyka, nie chcą mi wydać dokumentów potrzebnych do wniosku o zmianę wpisu w księdze wieczystej.


Co to za dokumenty i czego dotyczy wniosek?
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez awed » N, 16 paź 2005, 18:41

nigdy nie byłam dłużnikiem, raczej miewałam nadpłaty.

i wg mnie i teraz też nie jestem, bo przecież zapłaciłam.

wniosek dotyczy zmiany wpisu w księdze wieczystej a zmiana ma dotyczyć lokalu, który z własności spółdzielczej trzeba zmienić na własność odrębną . pozdr.
awed
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron