zostalam oszukana na allegro

świadczenie usług drogą elektroniczną, mp3, aukcje internetowe, e-usługi, podpis elektroniczny.

zostalam oszukana na allegro

Postprzez ania_k » Wt, 11 paź 2005, 18:41

Witam wszystkich, nie wiem czy w dobrym dziale pisze ten temat, jak cos to nie bijcie . Mam nastepujacy problem, kupilam na allegro plaszczyk ze skorki ekologicznej od "super sprzedawcy", na zdjeciach aukcji plaszczyk byl dosyc pomiety wiec zapytalam sprzedajacego czy to sie wyprostuje, odp ze tak. Kupilam wiec ten plaszczy, otrzymalam go i tu zaczyna sie problem. Plaszczyk jest tak pomiety ze nie nadaje sie do zalozenia, zglosilam to do sprzedajcacej i powiedziala ze musi powisiec kilka dni o sie napewno wyprostuje, po 4 dniach "wisienia" plaszczyka na wieszaku nie rozprostowal sie nic, znowu wyslalam maila do sprzedajacej, powiedziala ze trzeba go przejechac letnim zelazkiem, zrobilam to ale zbytnio to nie [pomoglo, bo widac ze te zalamki sa zagiete na stale i nic nigdy ich nie rozprostuje. Wyslalam maila do sprzedawcy ze towar nie jest towarem pelnowartosciowym za ktory zaplacilam 200zl i nie nadaje sie do zalozenia. Chcialam zwrotu pieniedzy po odeslamiu towaru, sprzedajaca nie zgodzila sie, powiedziala ze nie odbierze paczki jak ja wysle i nie ma zamiaru oddawac mi pieniedzy. Uwazam ze ona od poczatku wiedziala ze te zalamki sie nie wypfostuja i swiadomie mnie oszukala. Ja zaplacilm za pelnowartosciowy towar, a nie dostalam takiego. Plaszcz mimo prob wyprostowania nie nadaje sie do zalozenia. Co ja mam zrobic zeby odzyskac moje pieniadze, od tej oszutki. Zglosilam sprawe do wladz allegro, ale czarno widze ich angazowanie sie w to. Pozradzcie co moge zrobic by odzyskac pieniadzdze. Z gory dzieki za wszystkie odp. i pozdrawiam.
ania_k
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Wt, 11 paź 2005, 18:51

Było i to dość często. Skorzystaj z wyszukiwarki.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez ania_k » Wt, 11 paź 2005, 19:44

odsylasz mnie do innych tematow, a w tych innych tematach odsylacie znowu do innych, i nie znalazlam dotyczacych mnie odpowiedzi, ja nie naleze do osob ktore zaplacily i nie otrzymali towaru, czy dostaly uszkodzony telefon, ja dostalam odziez ktora nie nadaje sie do zalozenia, bo jest wadliwa i umyslnie zotala wyslana przez sprzedajacego, zajrzalam na to forum by szybko uzyskac konkretne rady co mam robic, a nie byc odsylana do innych tematow, czyli radz sobie sam czlowieku.
ania_k
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Wt, 11 paź 2005, 20:02

ja nie naleze do osob ktore zaplacily i nie otrzymali towaru, czy dostaly uszkodzony telefon, ja dostalam odziez ktora nie nadaje sie do zalozenia, bo jest wadliwa


Uszkodzony telefon i nie nadająca się do założenia odzież to jakościowo podobne wady. Jeśli nie chcesz sobie sama pomóc, nikt raczej tego nie zrobi za Ciebie.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez ania_k » Wt, 11 paź 2005, 20:11

to ja najwyrazniej jestem glupia blondynka bo nie wywnioskowalam nic z tamtych odpowiedzi, to moze ty udzielisz mi konkretnej rady o ile potrafisz
ania_k
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez ania_k » Śr, 12 paź 2005, 23:45

nie wiem po co to forum istnieje skoro nikt nie jest w stanie udzielic mi konkretnej porady, czy ta sprawa kwalifikuje sie do zglosznia na policje czy moze do jakiegos rzecznika praw konsumenta, ja nie wiem gdzie mam isc wiec pytam was a tu lipa.
ania_k
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Cz, 13 paź 2005, 00:02

Z FAQ: Odpowiedź jest całkowicie dobrowolna, a milczenie nie jest uważane za przejaw złej woli. W moim przypadku Twoje dotychczasowe reakcje zaważyły na braku odpowiedzi. Inaczej bowiem rzecz wygląda, gdy ktoś wykazuje niechęć do korzystania z wyszukiwarki i jej efektów, a inaczej, gdy ktoś nabierze - po lekturze wskazanych przez nią wątków - konkretnych wątpliwości i je wyartykułuje, ze wskazaniem źródła. Z tego, co napisałaś, wynika, że nic nie znalazłaś, więc nie ma materii do dyskusji.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo dot. Internetu, społeczeństwa informacyjnego, nowych technologii

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron