Allegro - pozew do sadu za uszkodzony przedmiot?

świadczenie usług drogą elektroniczną, mp3, aukcje internetowe, e-usługi, podpis elektroniczny.

Allegro - pozew do sadu za uszkodzony przedmiot?

Postprzez ulmoz » Pt, 7 sty 2005, 15:25

Witam!

Moze na poczatek przedstawie szybko jak wyglada sytuacja. Otóz, okolo 3 tygodni temu sprzedalem na Allegro telefon komorkowy. Byl w pelni sprawny kiedy go wysylalem. Po odebraniu przesylki, klient napisal ze telefon jest uszkodzony (gubi zasieg, bateria trzyma krocej niz powinna). Po 3 tygodniach napisal mi maila, ze jezeli nic w tej sprawie nie zrobie to zglosi ja na policje i do sadu. Czy ma prawo? Czy w ogole taki numer moze mu przejsc? Mozliwe jest zebym mial jakies klopoty kiedy on nie posiada zadnych dowodow tego ze telefon byl uszkodzony w chwili odebrania przesylki? Przeciez wszystkie te uszkodzenia mogl zrobic on sam, a teraz chce ode mnie wyciagnac kase... Czy to mu sie uda?

Dzieki za pomoc!
ulmoz
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez ulmoz » N, 9 sty 2005, 01:51

Czy naprawde nikt nie potrafi mi pomoc?? Prosze przynajmniej o jakas powierzchowna analize i odpowiedz.

Pozdrawiam!
ulmoz
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » N, 9 sty 2005, 02:05

Ok, powierzchownie - jeśli nie posiada dowodów, to nic nie osiągnie.
Pzdr.
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo dot. Internetu, społeczeństwa informacyjnego, nowych technologii

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron