Co mogę na stronie WWW?

świadczenie usług drogą elektroniczną, mp3, aukcje internetowe, e-usługi, podpis elektroniczny.

Co mogę na stronie WWW?

Postprzez mazo » So, 20 lis 2004, 22:57

Witam!

Mam takie pytanie: Czy moge na swojej prywatnej stronie internetowej użyć nazwy "Wytwórnia Filmowa..." lub "Wytwórnia Filmów..." jeżeli nie mam zarejestrowanej działalności gospodarczej? Strona ma charakter wyłącznie informacyjny.

Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc to bardzo proszę o kontakt mailowy: mazo@mazo.webd.pl lub GG:3242574

Dzięki :-)
mazo
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez mazo » N, 21 lis 2004, 14:30

A może byście tutaj odpowiedzieli :-) Dzięki
mazo
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez admin » N, 21 lis 2004, 15:36

Z FAQ:

mForum.biz jest prywatną i niezależną grupą dyskusyjną, nie jest miejscem udzielania porad prawnych - jest tylko forum dyskusji na temat teorii oraz praktyki prawa (ubezpieczenia i podatki to też prawo...)
Wypowiedzi osób uczestniczących w dyskusji są ich indywidualnymi opiniami i poglądami i, o ile nie zaznaczono inaczej, nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska instytucji i firm, w których pracują lub które prowadzą.
Kształt forum zależy wyłącznie od Użytkowników. Administrator czy moderator nie ingeruje w treść wypowiedzi o ile nie narusza ona prawa, dobrych obyczajów, nie zawiera treści obraźliwych bądź reklam.

Każdy Użytkownik może przedstawić na forum problem, który uznaje za kontrowersyjny i warty przedyskutowania. W przypadku przedstawiania jakiegoś casusu należy zwięźle podać stan faktyczny, najlepiej z własnym stanowiskiem w tej sprawie.
Odpowiedź jest całkowicie dobrowolna, a milczenie nie jest uważane za przejaw złej woli. Za skutki wykorzystania informacji zawartych w wypowiedziach ich autorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
admin
Administrator
 
Posty: 21
Dołączył(a): Wt, 1 lut 2011, 00:18

Postprzez Marcin » Pn, 22 lis 2004, 10:46

Mam takie pytanie: Czy moge na swojej prywatnej stronie internetowej użyć nazwy "Wytwórnia Filmowa..." lub "Wytwórnia Filmów..." jeżeli nie mam zarejestrowanej działalności gospodarczej? Strona ma charakter wyłącznie informacyjny.



Dla jakch celów chcesz używać tej nazwy ? Podaj więcej szczegółów, o co chodzi.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez mazo » Pn, 22 lis 2004, 20:09

Założyłem (nieoficjalnie) ze znajomymi coś na styl "Wytwórni Filmowej..." i chciałbym się dowiedzieć czy moge tej nazwy używać na stronie internetowej do celów wyłacznie informacyjnych. Żadne tranzakcje nie będą miały miejsca przy użyciu tej nazwy. Więc mogę czy nie?
mazo
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Wt, 23 lis 2004, 15:23

Określenie takie może być uznane za wprowadzające w błąd.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo dot. Internetu, społeczeństwa informacyjnego, nowych technologii

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron