czy to jest legalne?

świadczenie usług drogą elektroniczną, mp3, aukcje internetowe, e-usługi, podpis elektroniczny.

Czy to jest legalne?

Postprzez Tev » Pn, 26 lip 2004, 23:23

Mam starszny (przynajmniej dla mnie) problem...

Otiweram strone z hostingiem stron internetowych, bede zakładał konta, ale bede miec wlasna strone, lecz bede jedynie posredniczyc innemu hostingowi, ktorego osoba mieszka w UK i ma jedynie umowe z serwerownią.

Moj problem polega na tym, czy bedzie legalne to jesli nie bede sie z nikim rozliczal, jesli dochod nie bedzie wiekszy niz 200zł miesiecznie to czy bede działal nielegalnie?

Proszę o jakąkolwiek pomoc.
Tev
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Pn, 26 lip 2004, 23:29

A ten hosting to dla kogo?
Dla stałej grupki znajomych, czy dla kręgu niesprecyzowanych indywidualnie klientów - czyli w praktyce dla każdego kto zapłaci?

Bo coś mam wrażenie że możesz mieć na myśli działalność gospodarczą, którą należałoby zaewidencjonować w ten czy inny sposób oraz zadbać o jej stronę księgowo-podatkową
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Tev » Wt, 27 lip 2004, 12:15

dla każdego kto zapłaci, ale to bedzie raczejk program partnerski z tamtą stroną hostingową z zagranicy, troche więcej niż program, ale...

Firmy na razie nie mogę założyć z powodu wieku...

no coż "nieznajomość prawa nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania"
Tev
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Ala » Wt, 27 lip 2004, 12:20

Tak, a później takie historie wynikają...
Ala
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo dot. Internetu, społeczeństwa informacyjnego, nowych technologii

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron