czy będąc na zwolnieniu lekarskim mogę..........

umowy o pracę, obowiązki pracownika i pracodawcy, czas pracy, urlop płatny i bezpłatny, urlop macierzyński i wychowawczy, związki zawodowe, zwolnienia grupowe, BHP, wynagrodzenia za pracę, zatrudnianie młodocianych.

czy będąc na zwolnieniu lekarskim mogę..........

Postprzez boza » Wt, 2 wrz 2003, 21:18

Witam Forumowiczów! Firma moja organizuje piknik sobotnio-niedzielny. Czy ja , będąc na długotrwałym zwolnieniu lekarskim mogę uczestniczyć w tym pikniku? Zalecenie lekarskie: mogę chodzić. Wiadomo. że alkoholu nie będę spożywała , tańczyć na zabawie nie bedę , chodzi mi tylko i wyłącznie na wypoczynku jak to się mówi , na łonie natury . Jak to prawnie jest uregulowne? Pytam się , aby nie palnąć jakiegoś nie przemyślanego kroku. Prosze o odpowiedź . Bożena
boza
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Wt, 2 wrz 2003, 22:40

Na Twoim miejscu raczej nie ryzykowałbym, bo w firmie pewnie byłoby to dziwnie przyjęte;). Decydujące zdanie należy jednak do lekarza wystawiającego zwolnienie - istotne jest, czy dla udziału w pikniku widziałby przeciwwskazania, czy też nie, z punktu widzenia odzyskania zdolności do pracy.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

diękuję

Postprzez boza » Śr, 3 wrz 2003, 07:49

Dzięki za odpowiedź. Masz rację , to mogłoby być różnie przyjęte............. Pozdrawiam Bożena
boza
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Pracy

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości