POMOCY! eksmisja-mieszkanie "funkcyjne"

hipoteka, spółdzielnie mieszkaniowe, lokale komunalne, lokatorzy, właściciele, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zameldowanie, użytkowanie wieczyste, czynsz, księgi wieczyste, zasiedzenie, działki budowlane a grunty rolne.

POMOCY! eksmisja-mieszkanie "funkcyjne"

Postprzez Siaczek » Pn, 17 cze 2013, 19:04

Witam!
Mam następujący problem, chodzi o to że rodzice dostali termin egzekucji z mieszkania funkcyjnego(ja mam 18 lat i mieszkam z nimi).Tak do końca to nie wiem czy to jest mieszkanie funkcyjne bo zaistniała dziwna sytuacja..Ostatnia umowa najmu jest z roku 95 i jest podpisana z administracja...a umowa z 90 z policją(ojciec w tym roku odszedł z policji)...więc jest to zastanawiające czy Policja może usunąć nas z mieszkania skoro ostatnia umowa najmu podpisana jest z administracją...(administracja prawdopodobnie zgubiła umowę z 95 bo nie ma jej w aktach i Pani z administracji jak zobaczyła umowę którą pokazał jej mój ojciec(były policjant) była zaskoczona. Jest to egzekucja na bruk czy możliwe że nie ma zastępczego lokalu. A termin eksmisji przypada na 23 lipca. Co w tej sytuacji można zrobić? W związku z podpisaniem umowy najmu z administracją czy jest to możliwe że mieszkanie należy nadal do puli policyjnej?
Wiem że to jest może dosyć chaotycznie opisane ale mam dopiero 18 lat i jestem bardzo wystraszona całą sytuacją, liczę na szybką odpowiedź..
Siaczek
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 17 cze 2013, 19:02

Powrót do Prawo Budowlane i Nieruchomości

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron