Ogłoszenia na własnej stronie WWW

świadczenie usług drogą elektroniczną, mp3, aukcje internetowe, e-usługi, podpis elektroniczny.

Ogłoszenia na własnej stronie WWW

Postprzez lukaszlem » Wt, 1 mar 2005, 21:54

Witam!
Wiele serwisów internetowych oferuje internautom możliwość zamieszczania ogłoszeń, różnorodnej treści (kupno, zamiany itp) za opłatą, np. poprzez SMS na 79XX.
Jestem w trakcie tworzenia serwisu, w którym ogłoszenia byłyby niezłą rzeczą i wpadłem na pomysł, aby pozwolić internautom odwiedzajacym moja stronę na DARMOWE zamieszczanie ogłoszeń dowolnej treści (kupno, sprzedaż, szukam pracy itp) - wydaje mi sie, że takie coś to dobry pomysł na ściagniecie interneutów na moją strone, i że to w 100% jest legalne, jednak muszę się upewnić, dlatego zasiegam porad tutaj.

Więc moje pytanie brzmi: Czy dając internaucie możliwość całkowicie darmowego zamieszczenia ogłoszenia o dowolnej treści, nie narażam się na poniesienie żadnych konsekwencji prawnych?

Z niecierpliwością oczekuję Państwa odpowiedzi.
Pozdrawiam.
lukaszlem
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Wt, 1 mar 2005, 22:57

Czy dając internaucie możliwość całkowicie darmowego zamieszczenia ogłoszenia o dowolnej treści, nie narażam się na poniesienie żadnych konsekwencji prawnych?

Zapoznaj się z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez loco » Wt, 1 mar 2005, 23:12

Zapoznaj sie rowniez na wszelki wypadek z ustawa o ochronie danych osobowych.
Pzdr.
loco
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo dot. Internetu, społeczeństwa informacyjnego, nowych technologii

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron