• Porady prawne
Euro-tax.pl

Odszkodowanie po wypadku samochodowym.

polisy na życie, OC, AC, ubezpieczenia indywidualne, ubezpieczenia nieruchomości, majątku

Odszkodowanie po wypadku samochodowym.

Postprzez farafel » Śr, 15 wrz 2004, 19:36

Ile wynosi przecietne odszkodowanie przyznawane osobie po wypadku samochodowym z
powaznym zlamaniem miednicy. Chodzi mi zarowno o ubezpieczenie pracownicze, jak
i prywatne.

Drugie pytanie, to jaka jest szansa uzyskania odszkodowania od sprawcy wypadku
(ewidentna wina) i jakiej moze byc ono wysokosci. Jakie sa koszty takiego postepowania, wynajecie prawnika itp. ?

Z gory dziekuje za udzielenie informacji.
farafel
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Pt, 17 wrz 2004, 21:49

Ile wynosi przecietne odszkodowanie przyznawane osobie po wypadku samochodowym z powaznym zlamaniem miednicy. Chodzi mi zarowno o ubezpieczenie pracownicze, jak i prywatne.


W przypadku ubezpieczenia pracowniczego (ZUS) zalezy to od procentowego stopnia utraty zdrowia. W przypadku ubezpieczenia prywatnego - zależy to postanowień umowy ubezpieczenia albo jego ogólnych warunków.

jaka jest szansa uzyskania odszkodowania od sprawcy wypadku (ewidentna wina) i jakiej moze byc ono wysokosci.


Generalnie w pełnej wysokości poniesionej szkody. Patrz art. 444 kc.

koszty takiego postepowania, wynajecie prawnika itp. ?


Zależy to od wartości przedmiotu sporu.
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez farafel » Wt, 21 wrz 2004, 20:48

Dziekuje za udzielenie informacji :)
farafel
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez bls1 » Wt, 28 wrz 2004, 13:55

Opisz szczegółowo swoją sytuację: okoliczności wypadku, problemy zdrowotne - w tym obecne dolegliwości, oraz inne istotne informacje.
Chętnie odpowiem jakie masz szanse oraz czy jestem Ci w stanie pomóc w uzyskaniu wysokich świadczeń i na jakich zasadach. Proponuję abyś zapoznał się z moją stroną.

[*** Wymoderowane przez: admin ***]
Proszę nie zamieszczać reklam. Miejsce na podawanie adresu strony www jest w profilu Użytkownika.
[*** Wymoderowane przez: admin ***]

Pozdrawiam
Sławomir Winiarczyk
bls1
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Ubezpieczenia Indywidualne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron