obniżenie alimentów

rozwód, separacja, podział majątku, renta rodzinna, ustalenie ojcostwa, opieka, kuratela

obniżenie alimentów

Postprzez goarik » Pn, 7 lis 2005, 19:25

zlozylem pozew o obnizenii alimentow,z uwagi ze matka dziecka sprzedala mieszkanie,mieszka u rodzicow, nie wystarcza nam na potrzeby naszego dzieska, a teraz dowiedzialem sie ze moja obecna zona jest w ciaze.czy bedzie to tez podstawa do obnizenia alimentow,bo potrebujemy na witaminy dla zony 30zl miesiecznie,wozek,lozko,ubrania?czy sad biedzie czekal na akt urodzenia dziecka?
goarik
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » Śr, 9 lis 2005, 17:44

dowiedzialem sie ze moja obecna zona jest w ciaze.czy bedzie to tez podstawa do obnizenia alimentow,bo potrebujemy na witaminy dla zony 30zl miesiecznie,wozek,lozko,ubrania?


Moim zdaniem jest to zmiana stosunków w rozumieniu art. 138 krio i może wpływac na wysokośc Twoich alimentów ale z praktyki wiem, że Sądy ciężko do tego przekonać.
Zwrócę tylko uwagę, że póki nie ma dziecka na świecie, to nie ma takich wydatków jak koszt zakupu łóżka, wózka, ubrań itp.

czy sad biedzie czekal na akt urodzenia dziecka?


Podejrzewam , że nie.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez goarik » N, 13 lis 2005, 15:06

a to ze musze kupowac leki witaminy poczas ciazi,mam na to rachunki,nie bedzie to uwzgledniano przy obnizeniu alimentow?
goarik
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez gosiaw » Pn, 14 lis 2005, 16:51

A w jakim wieku jest twoje dziecko z pierwszego związku???
gosiaw
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez goarik » Pn, 14 lis 2005, 21:16

syn z poprzedniego malzenstwa ma 17 lat,a z obecnej zona mam corke 3 lat i oczekujemy na druge dziecko.
goarik
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Rodzinne i Opiekuńcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości