konwencja wiedeńska o przedawnieniu

ochrona praw człowieka, ekstradycja, , organizacje międzynarodowe, azyl, uchodźcy, Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu,, dyplomacja, konsulaty, embargo,

konwencja wiedeńska o przedawnieniu

Postprzez kajmany » Pt, 3 lis 2006, 10:59

Na wstępie witam wszystkich i cieszę się, że odnalazłem Forum. Proszę Was o pomoc w następującej sprawie:
- czy po przystąpieniu Polski do Konwencji ONZ (1974) o przedawnieniu w międzynarodowej sprzedaży towarów przystąpiły do niej także Włochy?z Dz.U. zawierającego w./w Konwencję wynika, że na dzień przystąpienia do niej Polski Włochy nie były jej stroną. nie mam niestety infiormacji czy stały sie nią później.
kajmany
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » So, 4 lis 2006, 01:53

Z opublikowanego w Dzienniku Ustaw tekstu traktatu wynika m.in., że informacje o państwach, które przystąpiły do konwencji po ratryfikowaniu jej przez Polskę można uzyskać w Departamencie Prawno-Traktatowym Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Proponuję tam zadzwonić i zapytać.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

dzięku

Postprzez kajmany » Pn, 13 lis 2006, 11:05

Dzięki za radę. Jak dowiedziałem się w Departamencie Włochy nie są strony tej Konwencji.
kajmany
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Międzynarodowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron