komornik i prezes jednego sadu to malzenstwo

Postępowanie przed organami administracyjnymi m.in. nabywanie obywatelstwa, dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, zmiana nazwiska, meldunek, pozwolenie na broń, skarga do sądu administracyjnego, decyzje administracyjne, a także prawo o ruchu drogowym, ochrona środowiska.

komornik i prezes jednego sadu to malzenstwo

Postprzez nickt » Cz, 10 wrz 2009, 22:35

pani komornik i prezes sadu to malzenstwo. w sadzie roba co im sie podoba. moja mama
wynajmowala pokoj mezczyznie. pewnego dnia do domu moich rodzicow wpadla komornik i zajela
predmioty nalezace do mojej matki. przedstawila papier egzekucyjny na faceta ktory mieszkal
w pokoju u mojej matki i stwierdzila ze te predmioty naleza do niego i zabrala wszystko co
sie jej podobalo z calego domu a nie z pokoju w ktorym przebywal ten wynajmujacy mieszkanie
facet. moja mama przedstawila szereg dokumentow swiadczacych ze sa to jej przedmioty jak np
paragon zakupu potwierdzony platnoscia za ten przedmiot karta kredytowa. oczywiscie nie na
wszystko ma sie dokumenty zakupu czy rachunki. przedstawila dokumenty na dwa telewizory lcd
(maly i duzy), zmywarke, lodowke, piekarnik itp. pani komornik wziela nawet przedmioty ktore
nie byly ujete w dokumentacji zaboru tych przedmiotow. napisalismy skarge na komornik do
sadu, ze zabrala mojej matki wlasnosci przedmioty, ze nie ujela w ptotokole zaboru
niektorych przedmiotow itp. sad odpisal ze przedmiotow nie odda po prostu jednym zdaniem Nie, bo nie, a gdy o
uzasadnienie poprosilismy to nam odpisali ze nie musza uzasadniac. na zarzut ze komornik
ukradla pewne przedmioty sad odpowiedzial ze to przez nieuwage tego nie zauwazyla i obiecal
zwrocic uwage by tak wiecej nie robila. na skarge o opieszalosc bo trwa to juz ponad 4 mce
jej maz odpisal ze te 4 mce to jeszcze malo, bo moze to trwac dluzej. co z ta mafia mozna
zrobic? gdzie jest jakis przepis mowiacy ze maz i zona nie moga byc w jednym sadzie
komornikiem i prezesem sadu? co w ogole z ty mozna zrobic?kto poradzi?
nickt
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Pt, 9 paź 2009, 21:37

Zwierzchni nadzór nad komornikami, w myśl art. 64 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji (Dz. U. z 2006 r. Nr 167, poz. 1191, z późń. zm.) sprawuje także minister sprawiedliwości.
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Administracyjne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron