kamerzysta i jego obowiązki

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

kamerzysta i jego obowiązki

Postprzez _fortun_ » Pn, 19 lut 2007, 19:49

Dwa tygodnie temu miałam wesele. Tydzień później dostałam od kamerzysty płytę, które nie spodobała mi się. Zadzwoniłam do niego i poprosiłam aby zmontował ja jeszcze raz. Jednak kamerzysta stwierdził, że nie ma już oryginalnego zapisu, ponieważ go usunął i uważa sprawę za zamkniętą. Chciałabym się dowiedzieć czy jest jakiś przepis, który mówi o tym, że kamerzyści powinni przetrzymywać zapisy filmów w archiwum.
_fortun_
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » Pn, 19 lut 2007, 19:52

Nie ma takiego przepisu.
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: kamerzysta i jego obowiązki

Postprzez ruci » N, 31 sty 2021, 17:55

O, ja to wam powiem, że nie ma tego przepisu, ale właśnie tak to jest, jak się kogoś w ciemno bierze. Dlatego ja, zanim w ogóle coś zaczynam planować, daty ustalać, sprawdzam, czy dana Fotografia Ślubna Warszawa ma dobre opinie, przeglądam realizacje i tak dalej. No i ustalam, co dla mnie w takiej pamiątce jest też ważne.
ruci
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pt, 20 wrz 2019, 10:37

Re: kamerzysta i jego obowiązki

Postprzez junior.gaylord » Śr, 4 sty 2023, 13:35

Wybór dobrego fotografa lub/i kamerzysty nie należy do najłatwiejszych. Niestety, wiele jest firm, które wykonują swoje obowiązki nienależycie. Przez to zawsze przed wyborem kamerzysty lub fotografa należy zapoznać się z opiniami na jego temat. Najlepiej wybierać takich usługodawców z polecenia znajomych, gdzie sami możemy się zapoznać z ich wcześniejszymi realizacjami. Dobrze jest wcześniej zapoznać się również z tym, jakim sprzętem dysponuje dany fotograf lub kamerzysta. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, czy jest na czasie z nowinkami w swojej branży. Możemy też zapytać się takiego usługodawcę jakich obiektywów do filmowania używa - https://webprojektor.pl/obiektywy-do-filmowania-co-to-i-czym-sie-rozni/. Wtedy możemy sprawdzić, czy taki kamerzysta naprawdę zna się na rzeczy.
junior.gaylord
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 4 sty 2023, 13:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: kamerzysta i jego obowiązki

Postprzez hanna.ledner » Pt, 7 lip 2023, 13:01

Sama nie wiem, czy w tych czasach warto zatrudniać jeszcze kamerzystę.
hanna.ledner
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 7 lip 2023, 12:56
Lokalizacja: Rzeszów

Re: kamerzysta i jego obowiązki

Postprzez Angelikaa » Cz, 24 sie 2023, 15:07

A tego to nie wiedziałam.
Angelikaa
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz, 24 sie 2023, 15:03


Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron