handel narkotykami sankcja czy jest szansa z jej zwolnienia?

wyrok sądu, odroczenie, wyrok w zawieszeniu, przerwa w wykonywaniu orzeczonej kary, kaucja,

handel narkotykami sankcja czy jest szansa z jej zwolnienia?

Postprzez ktos123456789 » Pn, 13 sie 2012, 03:57

nie wiem czy trafiłam do dobrego dzialu jesli nie to z gory przepraszam.
Witam! pilnie potrzebuje jakiejs porady! ,
mojego znajomego aresztowano tymczasowo 5 dni temu obecnie przebywa w areszcie sledczym dostał 3 miesieczna sankcje , postawniono mu zarzuty handlu narkotykami, nic przy nim nie znaleziono ale sa zeznania osob ktore go wydaly i do tego sms-y ktore byly pisane przez niego ile chce kupic towaru , łączna wartosc tych sms to chyba 6 kg , przy czym moj znajomy przyznal sie do tego ze mial to na wlasny uzytek ze czestowal kolegow ale nie bral od nikogo pieniedzy. sad orzekl mu sankcje adwokat wniosil o kaucje lecz sedzia nie zgodzila sie, teraz sie odwoluja zlozyli zazalenie ponownie o kaucje oraz o uchylenie srodka zabobiegawczego, poniewaz moj znajomy ma sklonnosci do depresji i wiem ze ta 3 miesc sankcja mu zrujnuje psychike! kiedys leczxyl sie u psychiatry pol roku czy jakies szanse ze moga go zwolnic z sankcji jesli beda papiery od psychiatry? ile to moze potrwac? błagam szybko o jakas porade!


a to wszystko ma zwiazek z aresztowaniem w tamtym roku dwojki osob przesylam link :
CBŚ przechwyciło 37 kg narkotyków. 21 osób podejrzanych

to oni zeznali ze znajomy bral od nich, dodam jeszcze ze byl akt oskarzenia o zorganiozwana grupe przestepcza ale naszczescie mojego znajomego nie podpieli pod to udalo sie adwokatowi go wybronic z tego i jest jako osoba pojedyncza, błagam o pomoc !
ktos123456789
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 13 sie 2012, 03:48


Re: handel narkotykami sankcja czy jest szansa z jej zwolnie

Postprzez Robert. » Pn, 13 sie 2012, 05:37

Trudno tutaj cokolwiek poradzić - każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Papiery od psychiatry nie muszą wcale skłonić sędziego do uchylenia tymczasowego aresztowania, jeżeli zachodzą przesłanki do jego zastosowania.
Robert.
 
Posty: 74
Dołączył(a): N, 29 lip 2012, 10:06

Re: handel narkotykami sankcja czy jest szansa z jej zwolnie

Postprzez ktos123456789 » Pn, 13 sie 2012, 09:02

tak wiem rozumiem, ale nie wiesz czy czasem byly takie przypadki ze kogos zwolnili z sankcji?? bo z tego co czytałam to sa bardzo marne szanse na to :( sad zazwyczaj jest po stronie prokuratury tak? nawet listu nie mozna napisac bo twierdza ze moze byc w nim cos zakodowane, mozna cos zrobic zeby uzyskac z nim jakis kontakt chociaz na chwile?
ktos123456789
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 13 sie 2012, 03:48

Re: handel narkotykami sankcja czy jest szansa z jej zwolnie

Postprzez Robert. » Wt, 14 sie 2012, 07:09

Niestety, potrzebna jest zgoda prokuratora na widzenie. A jeżeli uzna, że w chwili obecnej jest to z jakiegoś powodu niemożliwe, to nie ma siły.
Robert.
 
Posty: 74
Dołączył(a): N, 29 lip 2012, 10:06

Re: handel narkotykami sankcja czy jest szansa z jej zwolnie

Postprzez ktos123456789 » Wt, 14 sie 2012, 08:41

dziekuje za informacje
ktos123456789
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 13 sie 2012, 03:48


Powrót do Prawo Karne Wykonawcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości