• Porady prawne
Euro-tax.pl

Firma komputerowa

rejestrowanie i prowadzenie działalności gospodarczej, spółka cywilna, jawna, partnerska, komandytowa, z o.o., akcyjna, przekształcanie, podział, łączenie spółek, czynności handlowe, prawo papierów wartościowych, uczestnictwo w obrocie gospodarczym, podmioty obrotu gospodarczego, spółdzielnie, fundacje i stowarzyszenia, umowy handlowe, umowa sprzedaży konsumenckiej, umowa komisu, umowy factoringu

Firma komputerowa

Postprzez Kaczor » Pt, 4 sty 2002, 00:33

Czy ktoś z Państwa orientuje się, jak przebiega procedura rejestru firmy komputerowej, a później jej rozliczania podatkowego. Miałaby się ona zajmować sprzedarzą części komp., serwisu technicznego, świadczenia usług informatycznych itp. Z góry dziękuję za pomoc.
Kaczor
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Konstans » Pt, 4 sty 2002, 02:22

Tak jak wszystkich innych firm prowadzacych działalność gospodarczą, natomiast rozliczenie podatkowe jest uzależnione od formy opodatkowania.
Konstans
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Hmm..

Postprzez Kaczor » Pt, 4 sty 2002, 03:17

A jakie są te formy?
Chodzi o to, że jestem w tym zupełnie zielony, a trudno znaleźć konkretne informacje na ten temat, więc jak tu w kraju ma być rozwój gospodarczy?
Kaczor
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dariusz_Kowalczuk » Pt, 4 sty 2002, 11:52

Zajrzyj do wątku Kawiarenka internetowa - jest dalej na forum prawnym.

Co do podatków - zasady ogólne + VAT :)
Dariusz_Kowalczuk
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Dziękuje!

Postprzez Kaczor » Pt, 4 sty 2002, 15:20

Dziękuję za pomoc, jakoś to będzie.
Początki zawsze są trudne!
Pozdrawiam,
Kaczor
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: Firma komputerowa

Postprzez kinia89 » Pt, 15 paź 2021, 11:49

Fajnie, że jesteśmy przy tym temacie, bo mam przy okazji do was pewne pytanie... Czy system operacyjny mac jest bezpieczny według was? W sensie czy ten system, czy przykładowo windows ma lepsze zabezpieczenia przed hakerami itd. Orientujecie się może w tym temacie?
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: Firma komputerowa

Postprzez romuald » Pt, 28 sty 2022, 23:55

Nie dawno wraz z żoną założyłem firmę komputerową. Zajmujemy się naprawianiem komputerów i laptopów, oraz składaniem ich od podstaw. Jakiś czas firma prosperowała bardzo dobrze w małym miasteczku, ale musieliśmy przeprowadzić się do Poznania, gdzie idzie nam troszkę gorzej. Powiedzcie mi jakie są podstawowe działania marketingowe ? Jak sprawić, by zaczęło przybywać nam więcej klientów w tym dużym mieście?
romuald
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt, 19 lut 2019, 17:32


Powrót do Prawo Gospodarcze i Handlowe

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości