Elementy hydrauliczne

Elementy hydrauliczne

Postprzez assa » N, 14 lip 2019, 11:31

Hej, gdzie kupujecie elementy hydrauliczne? Jak ważna dla Was jest marka i cena przy wyborze czegoś takiego?
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: Elementy hydrauliczne

Postprzez felly » Pn, 15 lip 2019, 13:03

Jak się hydraulika w domu psuje, to się w sumie robi nerwowo. Wiem po sobie. U nas jak coś cieknie, to zaraz się spinamy, bo mieszkamy w bloku i zaraz komuś może na łeb polecieć, a na najmowanym to dopiero problem. Dlatego od czasu do czasu wszystko co możemy, sprawdzamy. A po rzeczy takie jak Zawory spustowe możesz na Ceneo zajrzeć, mają tam tanio.
felly
 
Posty: 82
Dołączył(a): Cz, 13 cze 2019, 15:18

Re: Elementy hydrauliczne

Postprzez felly » Śr, 21 paź 2020, 14:49

No ja nie wiem co może być tymi elementami hydraulicznymi, ale na pewno warto w tej kwestii co nieco się dowiedzieć. Co to jest falownik ? Ja to na przykład sprawdzam i mam nadzieję, że moja wiedza będzie kompletna. Bo kolega znajomego powiedział, że dla lepszego wykorzystania wody z hydroforu powinnam to kupić. No to próbuję się dowiedzieć, co i jak.
felly
 
Posty: 82
Dołączył(a): Cz, 13 cze 2019, 15:18

Re: Elementy hydrauliczne

Postprzez romuald » Pn, 31 maja 2021, 11:35

Na pewno dziś się myśli o tym, żeby zadbać o siebie, ale i o rodzinę. Dlatego takie rzeczy jak zmiękczacze wody supreme są potrzebne. Każdy z nas może sobie ogólnie wybrać najlepsze miejsca, ale jeśli to nie wyjdzie, to oczywiście, że warto kupić w markecie. Ważne, żeby pić czystą wodę.
romuald
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt, 19 lut 2019, 17:32


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron