dwa listy goncze za to samo przestepstwo w innych miastach.

przestępstwa, przestępstwa skarbowe, przewidziane środki prawne, podejrzany, oskarżony, wyrok, apelacja, recydywa, prokuratura, organy policji, CBŚ, ABW

dwa listy goncze za to samo przestepstwo w innych miastach.

Postprzez anarek7 » Śr, 11 lip 2012, 04:49

Witam w skrocie postaram sie opisac moja sprawe. w 2008 bylam w bardzo trudnej sytuacji i dopuscilam sie przestepstwa a mianowice wystawilam na allegro pare przedmiotow za ktore pobralam pieniazki a ktorych nie wyslalam do osob kupujacych. pare osob wnioslo oskarzenie i zostal wydany za mna list gonczy a ja wyjechalam z kraju. Teraz postanowilam wszystko jakos naprawic i wynajelam adwokata w Polsce ktory jest moim pełnomocnikiem w Polsce zostalam przesłuchana i prokurator zarzadal wyroku w zawieszeniu. Napisalam jeszcze pismo do prokuratury o dobrowolne poddanie sie karze i list gonczy zostal uchylony . Teraz wybieram sie do kraju ale pani do pani prokurator dotarly wiesci ze mam jeszcze jeden list gonczy za te same przestepstwa tylko ze na rzecz innych osob i w innym miescie. dodam ze te przestepstwa zostaly popelnione w tym samym czasie tylko ze osoby poszkodowane byly z innych miast i dlatego w innym miescie prowadzone jest odrebne postepowanie.Pani adwokat i pani prokurator z mojego miiasta powiedzialy ze skontaktuje sie z tamta prokuratura ale nie wiedza czy uda sie zdjac list gonczy? prosze o pomoc co ja w tej sytuacji moge jeszcze zrobic i czy jest mozliwosc zdjecia listu gonczego w przeciagu 1 tygodnia? dziekuje
anarek7
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 11 lip 2012, 04:47

Powrót do Prawo Karne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron