Cufra plus, umorzenie i co dalej...?

zajęcie nieruchomości, przedawnienie spłaty, licytacje komornicze, sądowe wezwanie do zapłaty, egzekucja komornicza, windykacja należności, BIK, odzyskanie pożyczki.

Cufra plus, umorzenie i co dalej...?

Postprzez donnie » Śr, 18 lip 2012, 10:49

Witam, wiem, że było wiele tematów związanych z tą firmą, ale muszę spytać o moją konkretną sytuację. W 2002 roku skończyłem 18 lat i wtedy mój brat wziął na mnie (za moją zgodą) Cyfrę Plus. Mieszkałem wtedy gdzie indziej niż teraz.Jak się okazało, czegoś tam nie spłacił. Skończyło się egzekucją komorniczą. W lipcu 2005 dostałem pismo od komornika, że umorzono postępowanie ze względu na brak możliwości przeprowadzenia egzekucji. Kwota wynosiła wtedy ok 2,300 zł. Niedawno sobie o tym przypomniałem i lekko zmartwiłem. Co mam robić? Czekać aż się odezwą czy może samemu jakiś krok wykonać? Rozumiem, że przedawnienia jeszcze nie ma? Boję się też, że komornik wysyłał jakieś pisma na stary adres (już po umorzeniu i po ewentualnym wznowieniu), a ja nic nie otrzymałem. Jakie mam pole manewru? Ile może mniej więcej wynosić teraz ten dług?
donnie
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 18 lip 2012, 10:43

Powrót do Windykacja - Komornik

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron