Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin. Sosnowiec. DG. Śląsk.

Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin. Sosnowiec. DG. Śląsk.

Postprzez Kaweccy » Wt, 26 kwi 2011, 02:30

Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c.

Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Czeladź. Siemianowice Śląskie. Katowice. Śląsk.

Tel. 509050305, 505100668.


Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie.

Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry od lat pracującej w księgowości. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, a także świadczymy szereg usług dodatkowych. Pomagamy osobom, które stawiają pierwsze kroki decydując się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Świadczymy usługi z zakresu:

podatkowej księgi przychodów i rozchodów
ksiąg rachunkowych
ryczałtu ewidencjonowanego
rejestru zakupu i sprzedaży VAT
ewidencji środków trwałych i wyposażenia
deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
sprawozdań finansowych
dokumentacji i rozliczeń z ZUS
obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
wyprowadzania zaległości podatkowych
sprawozdań statystycznych do GUS
rocznych zeznań podatkowych
pomocy przy rozpoczęciu działalności
innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek.

Zajmujemy się także pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne budynków i lokali.

www.kaweccygroup.pl

Kaweccy s.c.
ul. Podwale 2
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509 050 305, 505 100 668
tel/fax: 32 761 98 97
www.kaweccygroup.pl
Kaweccy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 26 kwi 2011, 02:17

Re: Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin. Sosnowiec. DG. Śląsk.

Postprzez grzechu32 » Cz, 28 lut 2019, 20:49

Moim zdaniem ciekawym rozwiązaniem jest księgowość online, firma https://eido.pl/l udostępnia program do księgowości i fakturowania, jest rozbudowany, można go spokojnie zintegrować z innymi narzędziami, do tego wcale nie jest taki drogi, jak się wydaje. Można sobie go przetestować bezpłatnie i sprawdzić co i jak. Ja uważam, ze to dobra opcja, bo można zaoszczędzić sporo kasy na zatrudnianiu księgowej.
grzechu32
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pn, 9 lip 2018, 12:54

Re: Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin. Sosnowiec. DG. Śląsk.

Postprzez kinia89 » Pn, 18 paź 2021, 14:24

Nie znam tego biura rachunkowego. Ja ostatnio jednak sporo się dowiedziałam odnośnie firmy https://biuromda.pl/ - oni też zajmują się kompleksowo księgowością i są w tym zakresie niezawodni. Także według mnie warto się do nich zgłosić, bo jakby nie było, jak chodzi o rachunkowość to warto postawić na kogoś profesjonalnego.
kinia89
 
Posty: 195
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin. Sosnowiec. DG. Śląsk.

Postprzez assa » Pn, 24 sty 2022, 13:58

Cieszę się, że znaleźliście księgowość dla siebie. Ja właśnie patrzę na księgowość bydgoszcz , bo czuję, że w moim biznesie nie tak się dzieje. I czekam, kto może co mi poradzić i dlaczego. Mam wrażenie, że coś jest nie tak. A jak fiskus się do mnie przyczepi, to nie będzie przecież czego zbierać masakra.
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12


Powrót do Ogłoszenia

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość