Bezpodstawne usunięcie aukcji przez pracownika ALLEGRO

świadczenie usług drogą elektroniczną, mp3, aukcje internetowe, e-usługi, podpis elektroniczny.

Bezpodstawne usunięcie aukcji przez pracownika ALLEGRO

Postprzez croan » Pn, 22 maja 2006, 20:03

Witam, chciałem się dowiedzieć czy mam możliwość ubiegać się o zadośćuczynienie/odszkodowanie w formie finansowej z powodu złamania regulaminu ze strony portalu ALLEGRO. Bezpodstawnie została usunięta aukcja z moim towarem który sprzedawałem , jak się później okazało zbyt pochopnie. Ale ... na serwisie allegro obowiązują systemy komentarzy, są osoby które obserwują aukcję, osoby które ją zobaczyły, a po usunięciu aukcji przez serwis allegro pozostał tylko napis AUKCJA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ PRACOWNIKA ALLEGRO. Ja straciłem dobre imię, gdyż osoby które obserwowały aukcję nabrały podejrzeń co do wiarygodności mojej osoby, a allegro złamało regulamin w tym przypadku. Czy mogę się domagać jakiegoś odszkodowania od tego serwisu ?
Regulamin zaakcepotowałem i jest tam punkt typu :

15.4. Allegro zastrzega sobie prawo do usunięcia każdej aukcji, która ma negatywny wpływ na wizerunek serwisu.

Ale moja aukcja wcale nie miała złego wpływau na serwis allegro bo wszystko w tej aukcji było zgdone z prawem i ta rzecz nie jest zakwalifikowana do rzeczy zabronionych przez allegro . Skoro coś psuje wizerunek to jest niezgodne z regulaminem, moja aukcja byla zgodna z regulaminem więc nie psuła wizerunku allegro. Po wyjaśnieniach otrzymałem wiadomość że zbyt pochopnie podjęli decyzję i przepraszają. ALe według mnie oni złamali regulamin. Czy mogę się domagać odszkodowania ? O podważenie wiarygodności, o zepsucie auckji itp ???
croan
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Powrót do Prawo dot. Internetu, społeczeństwa informacyjnego, nowych technologii

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron