Architektoniczny projekt indywidualny

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

Architektoniczny projekt indywidualny

Postprzez Nike » Wt, 3 paź 2006, 15:07

Witam i bardzo proszę o pomoc.

Zleciłam biuru architektonicznemu wykonanie projektu indywidualnego domu.

Rozplanowanie wnętrz i w ogóle cała idea wyglądu była w całości naszym pomysłem, natomiast architekt ograniczył się do profesjonalnego rozrysowania projektu.

Czy biuro ma prawo "z urzędu" umieścić ten nasz projekt (za który oczywiście zapłaciliśmy) w swojej ofercie publicznej, czy też musi mieć na to naszą zgodę?
Nike
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Nike » Wt, 10 paź 2006, 14:50

Naprawdę, nie można liczyć na odpowiedź na tym forum? Jeśli nie tu, to GDZIE?! Eh, egoiści...
Nike
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez ccicci » Wt, 24 paź 2006, 18:13

Zależy co było napisane w umowie lub zleceniu.
ccicci
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Re: Architektoniczny projekt indywidualny

Postprzez kinia89 » Pn, 26 kwi 2021, 14:46

Wiesz... W sumie dzisiaj w internecie możesz znaleźć wiele fantastycznych inspiracji. Dlatego nie musisz nawet szukać architekta, bo świetnie samodzielnie możesz znaleźć pomysły na swoje wnętrza. Ja właśnie tak robiłam i teraz mam pomysły na to, jak mogę już wykończyć u siebie dom. A na stronie https://decorsystem.com.pl/zdobienia-drzwi,c59.html teraz nawet będę kupować fantastyczne dekoracyjne elementy, jak sztukateria do drzwi.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: Architektoniczny projekt indywidualny

Postprzez felly » Śr, 28 kwi 2021, 18:05

Nie brałam projektu indywidualnego, a nawet pokusiłam się niestety o wolnostojący dom. I teraz sprawdzam w sieci jak wygłuszyć pomieszczenie , bo mam z tym problem. Wiecie, jak to jest, echo się niesie, a ludzie lubią słuchać i gadać. Dlatego tak mi na tym zależy. Może wy coś jednak podpowiecie?
felly
 
Posty: 82
Dołączył(a): Cz, 13 cze 2019, 15:18


Powrót do Prawo Cywilne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron