Aranżacja wnętrz

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez estrella89 » Śr, 1 kwi 2020, 15:12

Wydaje mi się, że dywany wyszły już z mody :roll:
estrella89
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr, 1 kwi 2020, 15:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez bart03 » Pn, 29 cze 2020, 13:33

Marzę o tym by w przyszłości skorzystać z pomocy architekta wnętrz.
bart03
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 29 cze 2020, 13:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez assa » Pn, 11 sty 2021, 13:37

Dla mnie osobiście nie jest to łatwe, ale na pewno będę próbowała temu jakoś sprostać, bo wydaje mi się, że im lepsze wnętrza, tym lepiej dla nas. Ogólnie sporo myślałam na ten temat i wiem, że takie dywany https://rugito.pl/dywany-nowoczesne dobrze się prezentują w nowym domu.
assa
 
Posty: 90
Dołączył(a): Cz, 27 cze 2019, 11:12

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez kinia89 » Wt, 12 sty 2021, 09:12

Super... Natomiast, jakby was interesowały artykuły kuchenne to najlepiej w tym kierunku odwiedzić sobie sklep gastromania.pl. Tam macie ogromny wybór w najróżniejszych sprzętach, czy też przyborach kuchennych etc. Warto się u nich rozglądnąć.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez romuald » Śr, 13 sty 2021, 15:16

Nie mogę powiedzieć, żeby mnie ten temat mocno zajmował, ale owszem, muszę z żoną zastanowić się, jak ma wyglądać nasz dom i jest z tym spory problem. Ona uważa, że przede wszystkim powinniśmy iść w rozwiązania takie jak płytki ceglane , a ja się waham. Dla mnie wystarczy, że ściany są pomalowane. I teraz nie wiem, czy się kłócić, czy może jednak nie? Poradzicie?
romuald
 
Posty: 59
Dołączył(a): Wt, 19 lut 2019, 17:32

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez ruci » Pt, 19 lut 2021, 10:52

Wszystko się różni na pewno od tego, co należy w ogóle mieć w danym pomieszczeniu. Do kuchni na pewno baterie retro się przydadzą, a dodatkowo będą takim nietypowym wyposażeniem, które wielu osobom się spodoba. Wiem, co mówię, bo jednak są czasem problemy z aranżacją. A to może je fajnie zniwelować.
ruci
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pt, 20 wrz 2019, 10:37

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez kinia89 » Pn, 27 cze 2022, 08:08

Nie wiem,jak wy... Ale ja przykładowo też lubię się nieco zainspirować, jak planuję remontować dom etc. Ostatnio znalazłam tutaj https://www.akb-poland.com/pl/blog bloga gdzie są fajne artykuły dotyczące oświetlenia led - można z nich się dowiedzieć jak je zastosować etc.
kinia89
 
Posty: 194
Dołączył(a): Śr, 9 paź 2019, 11:04

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez eunice20 » Pt, 3 lut 2023, 22:50

W każdym współczesnym domu znajdują się różne nowoczesne sprzęty, takie jak telewizor. Obecnie na rynku mamy duży wybór wielu modeli, które wyposażone są w funkcję Smart TV, co pozwala na dostęp do popularnych platform streamingowych. Z tego powodu warto rozważyć ich zakup. Więcej informacji na ten temat można znaleźć np. w tym artykule: https://maxelektro.pl/poradniki/jak-dzi ... y,337.html
eunice20
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 3 lut 2023, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez MonikaPawlak » Pn, 17 lip 2023, 15:03

To rzeczywiście trudny temat.
MonikaPawlak
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pn, 17 lip 2023, 14:55

Re: Aranżacja wnętrz

Postprzez JoannaK » Wt, 8 sie 2023, 13:40

W kwestii aranżacji wnętrz można pisać godzinami. W dzisiejszych czasach z pewnością nie możemy narzekać na brak wyboru w tej kategorii. Zobaczcie jak wiele darmowych poradników znajdziemy w internecie, a nawet gotowe wizualizacje. Oczywiście jak ktoś jest bardziej obeznany w obsłudze komputera to może bez problemu stworzyć taką wizualizację. Wtedy możemy lepiej sobie uzmysłowić jak będzie wyglądał efekt końcowy. Warto oczywiście stawiać na detale w takich miejscach jak salon. Przykładowo na nowej kanapie świetnie będzie prezentowała się poduszka dekoracyjna - https://artyferia.pl/katalog/dom-materialowe-poduszki Produkty robione ręcznie mają to do siebie, że włożone w cały proces zostało wiele pasji. Przekłada się to oczywiście na dbałość o szczegóły oraz jakość.
JoannaK
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt, 8 sie 2023, 13:19

Następna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron