Allegro - prosba o porade

świadczenie usług drogą elektroniczną, mp3, aukcje internetowe, e-usługi, podpis elektroniczny.

Allegro - prosba o porade

Postprzez ndemi » Śr, 31 mar 2004, 19:04

Witam,

zakupilam na Allegro serwer, okazalo sie ze nie spelnia on podstawowych zasad bezpieczenstwa - kazdy uzytkownik owego serwera moze chodzic po wszystkich kontach. Prosilam o poprawe tego stanu rzeczy, nic sie nie zmienilo. Wtedy poprosilam o zwrot pieniadzy - niestety odmowiono mi i tego sugerujac ze wg. regulaminu Allegro wszystko zostalo spelnione (opis aukcji).

Czuje sie oszukana, mam niezdatny serwer, nie moge umiescic zadnego pliku autorskiego bo sadze ze zostanie albo ukradziony (na serwerze sa strony hackerskie i crackerskie) albo moze byc zmieniony kod przez kazdego uzytkownika owego serwera.

Czy istnieje jaki kolwiek sposob by odzyskac pieniadze za serwer?

Ndemi
ndemi
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Marcin » Śr, 31 mar 2004, 20:19

Teoretycznie szansze istnieją, jeśli sprzedawca zapewniał Cię, że serwer ma właściwości, których jednak nie posiada. Nabywałaś serwer w ramach DG czy jako konsument ?
Marcin
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez samniewiem » Śr, 7 kwi 2004, 21:07

Witam,
Z praktyki wiem, że dosyć kompetentne i rozsądne odpowiedzi na pytania dotyczące reklamacji zakupów na alegro można uzyskać od administratorów alegro. Myślę, że z racji ich styczności z większą ilością takich pytań mogą posiadać większą praktyczną wiedzę na ten temat.
Ich reakcja na zapytanie/reklamację jest też dosyć szybka.
Pozdrawiam, życzę powodzenia.
A.
samniewiem
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo dot. Internetu, społeczeństwa informacyjnego, nowych technologii

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron