alimenty dla pracującego studenta

rozwód, separacja, podział majątku, renta rodzinna, ustalenie ojcostwa, opieka, kuratela

alimenty dla pracującego studenta

Postprzez kikiriki77 » Cz, 9 lip 2009, 21:40

proszę o pomoc, mam 19 lat od pażdziernika zaczynam studiować jeszcze nie wiem czy dziennie czy zaocznie, jeśli dziennie to czy pracujac i zarabiajac ok 1000zl na podstawie umowy o prace przedluzana co miesiac (agencja pracy tymczasowej) mam nadal prawo do alimentów? dostaje zaliczke alimentacyjna w wysokości 200zł? a w przypadku studiówzaocznych? jak to wyglada, do jakiej sumy moge pracować by nie stracić zaliczki?
kikiriki77
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez kikiriki77 » Pt, 10 lip 2009, 16:51

nikt nie wie?
kikiriki77
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Dredd » So, 11 lip 2009, 10:52

Raczej mało kto tu ostatnio zagląda.
Dredd
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Darek » N, 12 lip 2009, 09:28

proszę o pomoc, mam 19 lat od pażdziernika zaczynam studiować jeszcze nie wiem czy dziennie czy zaocznie, jeśli dziennie to czy pracujac i zarabiajac ok 1000zl na podstawie umowy o prace przedluzana co miesiac (agencja pracy tymczasowej) mam nadal prawo do alimentów? dostaje zaliczke alimentacyjna w wysokości 200zł? a w przypadku studiówzaocznych? jak to wyglada, do jakiej sumy moge pracować by nie stracić zaliczki?

Œwiadczenie z Funduszu Alimentacyjnego przysługuje jeżeli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 750 zł. miesięcznie.
Jeżeli podejmiesz pracę i będziesz w stanie utrzymać się samodzielnie, to wygaśnie obowiązek alimentacyjny dłużnika alimentacyjnego i (jeśli uzyska on orzeczenie sądu) tym samym obowiązek wypłaty świadczenia przez Fundusz Alimentacyjny.
Darek
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00


Powrót do Prawo Rodzinne i Opiekuńcze

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości