adwokat

dział poświęcony stosunkom cywilnoprawnym pomiędzy osobami fizycznymi i osobami prawnymi

zastanow sie zanim dasz pieniadza

Postprzez arew » Śr, 8 lut 2006, 12:04

zanim dasz adwokatoi pieniadze spisz z nim umowe !!!!!!!!
powinna zawierac dokładna wartosc honorarium !!!!!!
jezeli jest to duza kwota zaplac zaliczke a reszte uzależnij od rezultatu sprawy !!!!!!!!!!!!!
NAJWAZNIEJSZE bierz pokwitowanie za kazdego grosza jakiego dales zdziercy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mnie prowadzil sprawe pewien zlodziej ktory wyciagnol ode mnie 13.000,00 bez pokwitowania ( caly koszt sprawy w sadzie mnie kosztowal ponad 50.000,00) i teraz żada zaplaty a ja nie na pokwitowania
arew
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Anna_kwiatkowsk1 » Śr, 8 lut 2006, 12:09

o Boże! to takimi pieniędzmi sie obraca a ja tutaj głowę zawracam 600 zł
Anna_kwiatkowsk1
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Hudini » Pn, 13 lut 2006, 14:54

AREW!
niestety zasady etyki nie pozwalają na uzależnienie wynagrodzenia od wyniku sprawy......problem polega na tym ,że płacisz nie za wynik ale za działanie i jeśli cofasz pełnomocnictwo to moim zdaniem, jesli były podstawy do jego cofnięcia-np. miesiąc od jego udzielenia nic cieć nie zrobił, to masz podstawy do zwrotu wpłaconych pieniędzy i to w pełnej wysokości!! jak nie zwróci ja bym szedł do sądu....pismenie też umowy nie musisz mieć tylko pokwitowanie że wpłaciłeś. Podstawa do zwrotu? nienależyte wykonanie umowy i kropka. Jesli wykaże że cokolwiek zrobił to inny problem ale niech to wykarze!!!
jak by co to w walce z adwokatami mogę pomóc:)
Hudini
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez arew » Śr, 15 lut 2006, 11:15

Hudini

jezeli mozesz odezwij sie wyslalen ci prywatna wiadomosc
arew
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

adwokaci naciagacze

Postprzez niki » Śr, 15 lut 2006, 14:24

hmmm, a propo oddawania pieniędzy przez adwokatów. cały czas walczę o zwrot. Wyobraźcie sobie że Sąd pierwszej instancji nakazał zwrot całej kwoty + odsetki. Niestety Adwokacina się odwołał i teraz już walczymy w Sądzie. Mam prawo przypuszczać ze nie jestem jedyną ofiara tego typa. NIC, będę walczyć!
niki
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Anna_kwiatkowsk1 » Śr, 15 lut 2006, 17:27

NIKI ŻYCZĘ CI WYTRWAŁOSCI I POWODZENIA W WALCE O SPRAWIEDLIWOŒĆ.
Anna_kwiatkowsk1
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

JA WYGRAŁAM!

Postprzez niki » Pt, 17 lut 2006, 12:14

WCZORAJ ODNIOSŁAM SUKCES! WYGRAŁAM Z ADWOKATEM OSZUSTEM! Musiał się poddać jednocześnie przyznając się do tego że jest podłym padalce, który wyłudza od ludzi pieniądze NIE ROBIĽC W ZAMIAN NIC! Mam OGROMNĽ SATYSFAKCJĘ, że mnie nie zastraszył i poszłam do Sądu i WYGRAŁAM! ludzie nie bójcie sie iść po sprawiedliwość, nie dajmy im satysfakcji i naszych pieniędzy za nic! Im wiecej z nas bedzie walczyc tym mniej bedzie szumowin. UWAGA! NIGDY NIE UFAJCIE ADWOKATOM, chocby robili najlepsze wrazenie! Pozdrawiam walczących! niki
niki
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

zasady

Postprzez Hudini » Pt, 17 lut 2006, 12:29

1. jak adwoakt mówi: wygram to dla Pana.....nie wierz mu
2. nie ma spraw na 100% pewnych
3. pamietaj!! płacisz nie za wynik a za prowadzenie sprawy jak przegrasz to nic nie odzyskasz od adwokata jak przegrasz z jego winy np. zawali jakiś termin to masz szanse!
4. dobry pełnomocnik skasuje za poradę i powie ci czy masz szanse i jak sprawa wygląda jak odniesiesz wrażenie że namawia cię do tego byś mu ją zlecił uważaj!!!!!jak nie namawia tylko daje czas na zastanowienie, przemyślenie sprawy to znak że nie chce cię naciągnąć.....
a tak wogóle to idź do Radcy:)
Hudini
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Postprzez Irena01 » Pt, 17 lut 2006, 13:23

Niki czy mogłbyś powiedzieć jaka to była sprawa .
Nie z ciekawości,ale mam zamiar pozwać adwokata.
ponieważ moja sprawa była do wygrania a on nie zrobił nic.
Irena01
 
Posty: 0
Dołączył(a): Cz, 1 sty 1970, 02:00

Poprzednia strona

Powrót do Prawo Cywilne

 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron